Vychytaný Bike kemp Most

26. 10. 2012 - Články -> Aktuality

Další ze série MTB kempů jsme pořádali v Mostě o víkendu 19. – 21. 10. Jezdilo se na trailech Resslu od rána do tmy, nahoru a dolu až do úplného vyčerpání. Po celých třech dnech kvalitních výkonů účastníci i organizátoři odjížděli nabiti novou energií a chutí bikovat.

Kapacita kempu byla naplněna, ba naopak - na všechny se bohužel nedostalo, což nám je velmi líto, ale chtěli jsme zachovat individuální přístup instruktorů ke kemperům. Účastníci byli rozděleni do tří výkonnostních skupin, aby byli uspokojeni jak nováčci, tak ti nejnáročnější. Skupiny si střídali zkušení instruktoři Tomáš Trunschka [čti Trunda], Marek Nebesář [čti Mário], Jaroslav Hrubý [čti Hrubajs] a k nim mnoho dalších pomocných intruktorů. Přítomni byli také mechanici KL Sportu, kteří brilantně pomáhali řešit technické problémky a velmi šikovná fotografka Klára Nestlerová.


Traily Resslu jsou pro výuku a zdokonalování ideální a skýtají mnoho ukázkových technických pasáží. Těchto 60 kilometrů nádherných stezek vás připraví téměř na všechno, co může při jízdě terénem nastat. Krom trailů bylo pro ridery připraveno odpoledne na překážkách, kde na ně čekal slalom, skok přes kládu dlouhý žlábek, a vyhlášená houpačka, která se postupně zvyšovala do závratných výšin. Během ježdění byly pořizovány videozáznamy trénování, jízd, výšlapů, skoků, sjezdů, rozjezdů a pádů. Každý večer probíhal velmi zábavný a přínosný videocouching.

Těch několik intenzivních dní na kole si všichni užili a zdokonalili svou jízdu (jak si mimo jiné můžete přečíst z několika reakcí kemperů).

„Ahoj, chtěla bych moc poděkovat za báječný víkend! Odjížděla jsem zničená a naprosto unešená. Všichni jste byli skvělí instruktoři, perfektní profíci (chvílemi mi údivem, co všechno se dá zvládnout, padala čelist až na řidítka). Děkuji za vaše nakažlivé nadšení, nekonečnou trpělivost a vlídný přístup.“

Moc díky za luxusní víkend a otevření nových dimenzí v mém ježdění. Doufám brzy nashle!“

Díky za perfektní víkend. Hodně se mi to líbilo a musím upřímně konstatovat, že to bylo ještě lepší, než jsem čekal. Jediné co mě mezí, že jaro je tak daleko. Chtěl bych teď pilovat nabyté dovednosti. Těším zase na nějakou vaší akci.“

Všem zúčastněným děkujeme za skvělé zážitky a těšíme se na příště, další kempy jsou plánovány na jaro, léto i podzim 2013!

Více fotek ZDE.