Podzimní MTB kemp 2013

20. 08. 2013 - Články -> Aktuality

Tradiční podzimní kemp je tady! Bude se konat 12.-13. října 2013. Délka posledního kempu se osvědčila a tak bude opět dvoudenní.

Přijeďte si s námi užít krásný podzimní víkend na kole, upevnit techniku, kterou jste pilovali přes sezónu, nebo se jen projet do jiné lokality. Pod vedením zkušených lektorů Trundy, Mária a Jardy se můžete přiučit psím kouskům, dovednostem jízdy na kole, vyzkoušet si projet umělou dráhu a to vše úměrně Vašim dosavadním zkušenostem jakožto je kemp pro jezdce všech úrovní a bude se jezdit ve skupinkách, což napomáhá plynulé a efektivní výuce. Každá skupina bude mít k dispozici též asistenta/fotografa.

Přivítáme Vás na osvědčeném Resslu a Širáku v Mostě, kde je přes 60 km singltrailů, na kterých lze perfektně trénovat a zkoušet technické pasáže.

Bydlet a hodovat se bude v Pohádce.

Cena je:2300,- zahrnuje výuku, ubytování a plnou penzi
1950
,- zahrnuje výuku a plnou penzi.

Pro představu můžete shlédnout krátká videa z minulých ročníků 2012, 2011.
Pokud raději fotky, tak je najdete zde: podzim 2012, 2011 a 2010.

Přihlášky spouštíme: 23.8.2013, kapacita je 24 míst.

Další informace budeme zveřejňovat na našem webu nebo facebooku. Pokud budete chtít detailnější informace dříve, můžete nás kontaktovat ;-).

Těšíme se na Vás a přejeme hezké léto.

Za Kološkolu

Mário