Podzimní kemp byl super!

25. 10. 2013 - Články -> Aktuality

Jak už se stalo zvykem i letos se konal poodzimní MTB kemp Kološkoly

Letos prvně dvoudenní - vyslyšeli jsme Vaše hlasy a délku přizpůsobili. O víkendu 12. a 13. října se konal další podzimní MTB kemp v Mostě. A opravdu, dva dny plné ježdění a vstřebávání, daly všem účastníkům celkem zabrat, avšak o to více všichni pocítli pokroky.

Jako zpestření, jsme měli výuku na bahně, díky vhodným klimatickým podmínkám. Kluzký povrch byl pro většinu oříškem a tak se mnohé úseky staly úplně jinými, než jak je známe. Letos nově, si všechny skupiny také vyzkoušely skoky.

Pod článkem můžete vidět prvních pár pěkných momentek, které zachytila naše kamarádka fotografka Klára Nestlerová (velké díky!). Fotky jsou velmi vydařené, další budeme průběžne přidávat.
Zárověn připravujeme krátký video sestřih těch nejzajímavějších okamžiků.
Možná budou i nějaké úsměvné pády.. :-)

Přejeme hezké babí léto

Kološkola