JARNÍ MTB KEMP 2014

5. 03. 2014 - Články -> Aktuality

PRVNÍ LETOŠNÍ KEMP BUDE V TERMÍNU 10. – 11. 5. 2014

Po poměrně vlídné zimě bychom Vás rádi pozvali na první letošní kemp, který se uskuteční tradičně na singltrailech v Mosteckém okolí. Budeme trénovat techniku všech jezdeckých úrovní ve skupinkách od začátečníků po pokročilé. Připravenou pro Vás máme i dráhu, která v průběhu minulé sezóny doznala několika změn.

Určitě vyzkoušíme nové singltraily a úseky, které byly postaveny na konci minulé sezóny a opravdu stojí za to! Těšit se můžete na instruktory Trundu, Mária a Jardu, kteří budou mít k ruce asistenty a fotografy.

V nejbližší době uveřejníme další informace ohledně jarního kempu a spustíme

přihlášky. V letošním roce se můžete těšit i na další kempy.

Předběžné rezervace a dotazy můžete posílat již nyní emailem.

Pro představu můžete shlédnout krátká videa z minulých ročníků 2012,2011.
Pokud raději fotky, tak je najdete zde:podzim 2012,2011,2010.

Přejeme pohodový začátek bikové sezóny

Za Kološkolu

Mário a Trunda

email: mario@koloskola.cz