Jarní MTB kemp 2013 - REPORT

12. 05. 2013 - Články -> Aktuality

Jarní kemp 2013

První májový víkend jsme se sjeli v hojném počtu v Mostě na další Bike kemp pořádaný Kološkolou. Tentokrát v kratší variantě, ale pro všechny zúčastněné dostačující!


Z ankety, kterou jsme dělali na stránkách, jsme se dozvěděli, že bude pro většinu účastníků příjemnější dvoudenní varianta kempu. Po úspěšném zakončení soudíme, že to bylo dobré rozhodnutí.

Jezdilo se ve dvou skupinách. Jedna trénovala více technické dovednosti, zatímco druhá převážně jezdila a trénovala techniku na vybraných místech v průběhu vyjížďky. Vůbec nevadilo, že účastníci byli různých výkonnostních skupin a podařilo se programem vyjít vstříc všem. Projeli jsme většinu mosteckých trailů, kde se trénovaly technické pasáže, kterých je tu až dost. Také se trénovalo na umělých překážkách, které opět sklidily velký úspěch.

Nevyhnuli jsme se několika vtipným karambolům, někteří jezdci se dokonce seznamovali s asfaltovým povrchem zblízka po vzoru velkých jezdců Gira d’Italia. Všichni v pořádku zvládli celý víkend s výjimkou menších záděrek a odřenin.

Kemp se vydařil i díky počasí a sluníčku, které svítilo. Děkujeme všem zúčastněným! Tímto považujeme bikovou sezónu za započatou, těšíme na viděnou ;-) Další kemp je chystán během léta a uvažujeme o vyzkoušení nové lokality, stay tuned!